Hizmet/Destek

Tam Çözüm - Uygulama ne kadar zorluk getirirse getirirsin, Mitutoyo baştan sona sizi destekler.

Mitutoyo sadece en kaliteli ölçüm ürünlerinin bir satıcısı değil, aynı zamanda personelinizin yatırımı en iyi biçimde kullanımını sağlayan kapsamlı hizmetlerle desteklenen ekipman ömrü için garantili destek de sunar. Kalibrasyon ve tamirin temelleri dışında, Mitutoyo modern ölçüm teknolojisinde kullanılan en gelişmiş yazılım için ürünün yanı sıra metroloji eğitimini ve BT desteğini sağlar. Ayrıca, ısmarlama ölçüm çözümlerini tasarlar, inşa eder, test eder ve teslim eder, maliyet etkin olarak değerlendirilse bile, ölçüm zorluklarınızı kurumiçi veya yüklenici ile yapabilirsiniz.

 • Eğitim

  Mitutoyo geniş bir yelpazede metroloji eğitim kurslarını çok yetenekli mühendisler yoluyla sunmaktadır. Her kurs yardım, tavsiye ve eğitim sunan birçok yıllık deneyime dayanmaktadır.

  View page
 • Alt yüklenici ölçümü

  Alt Yüklenici Ölçüm hizmetimiz, işinizin gerektirdiği kalite hedeflerini karşılamak amacıyla en maliyet etkin seçeneklerin sunulmasını sağlar.

  View page
 • BT Destek

  Telefon, yerinde veya Mitutoyo uzmanının İnternet üzerinden kontrolü ele almasına izin veren uzak bir erişim kolaylığı yoluyla destek için Mitutoyo'ya güvenebilirsiniz.

  View page
 • Kalibrasyon (UKAS)

  Mitutoyo tam UKAS akreditasyona sahip olan ve her boyutsal ölçüm ihtiyacı için donatılmış Coventry'deki laboratuvarında kalibrasyon hizmetlerinin tüm aralığını sunar.

  View page
 • Ölçüm Teknolojisi

  Mitutoyo Ölçüm Teknolojisi özelleştirilmiş ölçüm çözümleri için artan ihtiyacı karşılamayı amaçlayan bir uzman hizmet vermektedir.

  View page
 • Yedekler ve Onarım

  Bir onarım atölyesi ve kalibrasyon odası, eğitimli ve nitelikli onarım teknisyenleri için bir yuvadır, bunlar ayrıca deneyimli ve bilgili yedek parça bölümü tarafından desteklenir.

  View page