BT Destek

Güçlü, verimli ve güvenilir ölçüm ve analiz yazılımı, Mitutoyo'nun gelişmiş kalıp ve koordinat ölçüm ekipmanının çalışmasına dayanak oluşturur. Bu atanmış, son derece çok yönlü yazılım paketlerinin doğru çalışması Mitutoyo'nun BT uzmanları, teknik uzmanları ve servis personeli yelpazesinden devam eden destek ile birlikte etkin kuruluma dayanır.

Yeni bir kurulum, karşılaştırmalı olarak doğrudur. Mitutoyo BT Desteği, bir PC üzerinde tavsiye edilen yazılımı temin eder ve kurar, müşterinin var olan parça veri ve programlarına ait hayati görev dâhil olmak üzere ekipmanla doğru çalışmayı sağlar. Ağ bağlantısı kurma düzenlemeleri gereken şekilde uygulanır.

Bunun aksine, ana bakım, yazılım yükseltmesi veya donanım değişimi, duruş süresinin en aza indirilmesi için daha kritiktir. Tabii ki, karmaşık makinelerde bazı duruş süreleri kaçınılmazdır, ancak ekipmanın çevrimdışı bırakılmasını içeren herhangi bir çalışma dikkatlice planlanmalı ve hızlıca yapılmalıdır, böylece üretimdeki etki en aza indirilir. Mitutoyo BT desteği işin çalışmalarınıza minimum etki ile yapılmasını sağlamak için bilgiye, uzmanlığa ve kaynaklara sahip olduğundan rahat olun. Veri koruma ve aktarımı son derece önemlidir ve uzmanlarımız neyin yedekleneceği ve neyin yükseltilmiş kuruluma gönderileceği konusunda tavsiyede bulunur ve bunu gerekirse, müşterinin adına yapabilirsiniz.

Kaçınılmaz sorun nihai olarak ortaya çıktığında, telefon desteği yoluyla veya bir Mitutoyo uzmanının bir İnternet bağlantısında ekipmanın kontrolünü ele almasına izin veren uzaktan kontrol kolaylığımıza izin vererek yedekleme için Mitutoyo'ya güvenebilirsiniz. Bu, zorluk telefon üzerinden verimli biçimde ele alınmasından daha karışıksa son bahsedilen kabiliyet son derece etkin yardımın sunulmasına izin verir ve bir uzmanın sahaya gelme ihtiyacını ortadan kaldırarak gerçek zaman ve para tasarrufunu sağlayabilir.

BT Destek Mitutoyo'nun verdiği desteklerden sadece biri olup üretim sektöründe son derece iyi bilinmektedir ve en iyi kalite metroloji ekipmanlarına yaptığınız yatırımınızın her zaman yanınıda size destek verecek vazgeçilmez bir kaynaktır.

WINDOWS İŞLETİM SİSTEMLERİ İÇİN DESTEK - XP kullanım sonu

Microsoft işletim sistemi Windows XP Professional'ın kullanım ömrünün 8 Nisan 2014 sona erdiğinin farkındasınız. Bu nedenle Microsoft mevcut işletim sistemlerinin Windows 7 veya Windows 8(.1) ile değişimini tavsiye etmiştir. Windows XP ve bu yeni işletim sistemleri arasındaki farklılıklar nedeniyle, Mitutoyo yazılımı Windows 7 ve Windows 8(.1)'i desteklemek amacıyla değiştirilmiştir. Herhangi bir Mitutoyo yazılımını kullanıyorsanız, lütfen yeni işletim sistemlerini desteklemek için bir yükseltme gerekli olabileceğini dikkate alın.

Herhangi bir geçiş sorunundan kaçınmak için, gerekliliklerinizi tartışmak üzere Mitutoyo'nun BT bölümüyle iletişim kurun.

ÜCRETSİZ Eğitim Paketi

Mitutoyo'nun Eğitim Paketi sınıf, işyeri ve laboratuvarda kullanım için mühendislik metrolojisine ait teori ve uygulamaya yönelik uygun bir referans olarak işlev görmek için tasarlanan bir ürün aralığından oluşur. - Daha fazlası:

ÜCRETSİZ paketi alın

Hizmetlerimiz

Eksiksiz bir çözüm - Mitutoyo sadece en kaliteli ölçüm ürünlerinin satıcısı değil, aynı zamanda kapsamlı hizmetlerle desteklenen, ekipmanın ömrü boyunca garantili destek sunan bir şirkettir. - Daha fazlası:

Servisimize bakın

Temasta kalın!

Sipariş vermek, soru sormak veya destek için:

0(232) 433 7230 - 0(212) 612 5545 - 0(224) 443 4380
8:30 - 18.30 - Pazartesi'den Cuma'ya

Bir Mesaj Gönder