Mitutoyo Corporation

Net ve tavizsiz en kaliteli ürünü ve mevcut değeri her yerde sunma hedefi Mitutoyo'yu 1934'teki mütevazi bir başlangıçtan, dünyadaki en önde gelen metroloji ekipmanı hâline getirmiştir.

Geliştirme, üretim ve satış dâhil olmak üzere, şirket 100'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Yalnızca Japonya'da, Mitutoyo iki geliştirme sahasını, 10 üretim tesisini, iki metroloji enstitüsüni, beş kalibrasyon laboratuvarını, yedi servis merkezini ve Kawasaki merkez ve satış ofislerine ek olarak yedi M³ Çözüm Merkezini işletir.

Uluslararası ölçekte, Mitutoyo Group 80 üzerinde şubesi ve ulusal distribütör ağı, 65 m³ Çözüm Merkezleri, 17 üretim sahası, altı araştırma ve geliştirme laboratuvarı, 12 metroloji enstitüsü ve 20 kalibrasyon laboratuvarı ile neredeyse 40 ülkede varlığını sürdürür. Ayrıca, yaklaşık diğer 60 ülkede Mitutoyo temsilcisi bulunur.

Bu geniş dünya çapındaki altyapı, müşterilerimizin nerede olurlarsa olsunlar çok önemli ölçüm ekipmanlarını kesintisiz, etkili ve kârlı bir biçimde çalıştırarak yerel destek ve dünya çapında teknik danışmanlık ile lojistik yedekleme güvencesinin keyfini çıkarmaları anlamına gelir. Bu özellikle Mitutoyo'dan aldıkları gibi yabancı ülkelerdeki ortakları ve tedarikçileri için aynı destek düzeyine ihtiyaç duyan çokuluslu müşterilerimiz için de önemlidir.

Başkanın Mesajı

ceo.jpg

Güvenilir bir marka olmayı sürdürme

Öncelikle Mitutoyo ürünlerini kullandığınız için yürekten teşekkür ederek başlamak istiyorum. 1934 yılında kuruluşundan bu yana Mitutoyo, "Önce Kalite" sloganı altında dünya çapındaki pazarlara, koordinat ölçme aletleri, şekil ölçüm cihazları ve optik ölçüm aletleri gibi mikrometre, kumpas ve sistem enstrüman ürünlerini sunmaktadır ve şirketin ürünleri o zamandan beri sürekli talep edilmiş ve her yerde müşterilerimiz tarafından kullanılmıştır.

Desteğiniz için teşekkür ediyorum, lider bir dünya markası olarak ve geniş bir yelpazede hassas ölçüm cihazları üreticisi olarak tanındık. Nanoteknoloji gibi müthiş teknolojik yeniliklerin beklendiği bir yüzyıl olan 21. yüzyılda, Mitutoyo yalnızca ölçme aletleri değil ayrıca ölçümle ilgili teknolojileri de sağlayarak, endüstrinin değişen ihtiyaçlarına yanıt veren önde gelen teknolojiler için yorulmaksızın arayışını sürdürmeye kendini adayan dünyanın öncü şirketi olarak rolünü sürdürecektir. Bu hedeflere ilerlerken tavsiyenizi ve desteğinizi umutla bekliyoruz.

Başkan - Toru Nakagawa

Temasta kalın!

Sipariş vermek, soru sormak veya destek için:

0(232) 433 7230 - 0(212) 612 5545 - 0(224) 443 4380
8:30 - 18.30 - Pazartesi'den Cuma'ya

Bir Mesaj Gönder