Eğitim

Mitutoyo'nun Eğitim Paketi sınıf, işyeri ve laboratuvar kullanımı için teori ve mühendislik metroloji uygulamalarına yönelik uygun referanslar olarak hizmet vermek üzere tasarlanmış bir dizi öğeden oluşur.

Koleksiyon, okuyucuya belirli ilgi alanlarında daha fazla araştırmayı teşvik etmek için yeterli arkaplanı sağlayarak, ölçüm aletlerinin güvenli ve verimli kullanımını geliştirmeyi amaçlayan renkli fotoğrafçılık ve tasvirlerle birlikte tümü çekici biçimde sunulan kolay erişimli duvar şemalarından kapsamlı başvuru kitabına uzanır.

Edebiyat: Eğitim Paketleri

Mitutoyo Eğitim Paketleri metroloji tüm disiplinlerden gelen vazgeçilmez yardımcıları vardır. Her üç ayda bir yeni bir sürümü görünür. Resim ve illüstrasyonlar, açık, anlaşılır ve ile çok uygulama çalışmaları, kavram ve Eğitim, İşyeri ve Lab için pratik ve teorinin bağlamları açıklar.

Eğitim Paketi talep

Lütfen dikkate alın: Stoklarda mevcut olduğu kadar ve sadece İngiltere'de mevcuttur. Eğitim Paketini talep ederek, Mitutoyo İngiltere Haber Bültenini almak için kaydoluyorsunuz. Gizliliğinize değer veriyoruz ve bilgilerinizi üçüncü taraflara aktarmayacağız. İstediğiniz zaman bu listeden çıkabilirsiniz. Yukarıdaki materyalleri ve haber bültenimizi almak istemezseniz, lütfen enquiries@mitutoyo.co.uk adresine eposta gönderin