Sipariş ve Ödeme

Kayıt

Mitutoyo İngiltere'ye kaydolarak, siparişlerinizi görüntüleyebilecek, izleyebilecek ve yönetebileceksiniz. Web sitesi kullanıcılarımızın hiçbir ödeme ayrıntısını saklayamaz, tüm ödemeler için PayPoint adında üçüncü taraf ağ geçidini kullanırız. Paypoint ayrıntılı olarak burada görülebilir: www. paypoint.com

Ayrıca konuk olarak alışveriş yapabilirsiniz, diğer deyişle bir hesap açmanıza gerek yoktur.

Güvenli Ödeme İşlemi

Mitutoyo.co.uk web sitesi aracılığıyla yapılan tüm ödemeler PayPoint yoluyla işleme alınır, dolayısıyla tüm ödeme bilgileri güvenli teknoloji kullanılarak şifrelenir ve kart bilgileri Mitutoyo çalışanlara tarafından muhafaza edilmez veya görüntülenmez.

Ödeme Türleri

Mitutoyo aşağıdaki ödemeyi kabul eder. Şu anda PayPal kabul etmiyoruz.

Untitled.jpg

Depomuzdan gönderildiğinde, siparişiniz için ücretlendirileceksiniz.

Promosyon Kodları

Bir promosyon kodu kullanıyorsanız, sepet sayfasındaki promosyon kodu kutusuna giriniz. Indirim otomatik olarak hesaplanacaktır. Promosyon kodları sadece bir kez kullanım içindir ve ayrı siparişlerinde kullanılan veya bir değişim durumunda farklı ürünlere uygulanabilir olmayabilir.

Mitutoyo haber vermeden herhangi bir promosyon kodlarını iptal etme hakkını saklı tutar.

Hatalar ve Eksiklikler

Web sitesinde hatalar veya eksiklikler durumunda mallar gönderilmeden önce Mitutoyo siparişinizin ücretini iade hakkını saklı tutar.

Mitutoyo ürün artık mevcut değilse herhangi bir sipariş iptal etme hakkını saklı tutar. Bu tür durumlarda hiçbir tazminat ödenmeyecek ancak müşteriler bilgilendirilecek ve siparişin tam maliyeti geri ödenecektir.

Mitutoyo ürünlerinin açıklama ve özelliklerinin doğru olmasını sağlamak için her türlü özen gösterilmiştir. Web sitesinde gösterilen renkler ve modeller, yakın bir temsildir, ancak fiili renk ürünlerinde hafif sapmalar farklı ekran çözünürlükleri ve tarayıcıları nedeniyle oluşabilir.

Sipariş Onayı

Siparişinizi aldığımızı teyit etmek için bir eposta alacaksınız. Çevrimiçi ödemenizi işlemede sorun yaşıyorsanız veya ödemenizin başarılı olup olmadığından emin değilseniz, lütfen 01264 535123 yoluyla Satış Ekibimizi arayın.

Fiyatlar

Fiyatlar İngiliz Sterlini olup, KDV dahildir. Kayıtlı bir distribütörseniz ve oturum açmışsanız, KDV hariç alım fiyatlarınızı ve indiriminizi göreceksiniz (uygulanabilirse).

Bitmiş Ürün

Genel kullanıcılar için bu bitmiş ürün için sipariş vermek mümkün değildir. Kayıtlı bir distribütörseniz, bitmiş ürünleri birikmiş siparişe ekleyebilirsiniz. Tüm ayrıntı ve teslimat süreleri için 01264 353123 yoluyla Satış Ekibimizi arayın.

Sipariş Değişimi veya İptali

Verdiğiniz bir sipariş hakkında endişeniz varsa, lütfen hemen bizimle iletişime geçin. Bir sipariş verildiğinde Mitutoyo'nun bunu değiştiremeyeceğini dikkate alın. Siparişi iptal etmek için 01264353123 numarasını arayın

Web Sitesi Şartları ve Koşullar