Eğitim

Sektörümüzün geleceği, yarının gereksinimlerini gözönüne alarak gerekli öğretim ve eğitimi bugünden sağlama becerisine bağlıdır.

Mitutoyo bunu gerçekleştiriyor ve tümü yüksek nitelikli mühendisler tarafından verilen geniş bir yelpazedeki eğitim kurslarını veriyor. Her kurs, boyutsal metroloji alanında üretim endüstrisine yardım, tavsiye ve eğitim sunma konusunda uzun yıllara dayanan deneyimden oluşur. Ölçüm eğitiminde standartların yükseltilmesine yönelik bağlılığımız hassasiyet ölçümünün temellerini konulardan en gelişmiş konu ve ürün kullanımı/uygulamasını kapsayan konulara uzanan kurslarla başlar. Mikrometrelerden CMM'lere, ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir kurs bulunur veya yoksa, sadece sorun belirli taleplerinize uyanı tasarlayacağız.

Her eğitim kursu, sadece teorik bilgiyi değil, ayrıca herhangi bir eğitim kuruluşunda görülebilecek en modern ve kapsamlı ekipman aralığının kullanılabilirliğinden elde edilen kapsamlı ''işbaşında' pratik deneyimle kursiyerleri donatmak üzere tasarlanmıştır. Mitutoyo metroloji eğitimi alanında kapsamlı kaynak ve deneyimden haklı olarak gurur duyar. Coventry'de ana Metroloji Enstitüsü'nde işbaşı eğitim kursu içeriğini tamamlayan tümleşik sesli-görsel kolaylıklara sahip iki ayrı eğitim merkezi bulunur.

Kurslar, Coventry, Andover, Halifax ve East Kilbride'de dört ana eğitim merkezi bulunur. Müşterilerin tesislerinde yerinde eğitim de ayrıca verilebilir.

Bir Mitutoyo Metroloji kursuna katılan kursiyerler, elde edilen başarının karşılığında Sertifika almaya hak kaznırlar ve bu sertifika elde edilen başarıyı onaylarken hem işverene hem de çalışana fayda sağlar.

Eğitim Takvimi

Planlı kurslarımıza konumları ve mevcudiyetleri ile birlikte bakın

Eğitim Takvimi

Metroloji El Kitabı

260 sayfalık el kitabı temel aletlerden bugün mevcut olan en gelişmiş muayene ekipmanlarından bazılarına ait çok geniş bir ölçüm aleti aralığının temel prensiplerini, teknolojisini ve uygulamasını kapsar.

Daha Fazla Bilgi

ÜCRETSİZ Eğitim Paketi

Mitutoyo'nun Eğitim Paketi sınıf, işyeri ve laboratuvarda kullanım için mühendislik metrolojisine ait teori ve uygulamaya yönelik uygun bir referans olarak işlev görmek için tasarlanan bir ürün aralığından oluşur. - Daha fazlası:

ÜCRETSİZ paketi alın

Hizmetlerimiz

Eksiksiz bir çözüm - Mitutoyo sadece en kaliteli ölçüm ürünlerinin satıcısı değil, aynı zamanda kapsamlı hizmetlerle desteklenen, ekipmanın ömrü boyunca garantili destek sunan bir şirkettir. - Daha fazlası:

Servisimize bakın

Temasta kalın!

Sipariş vermek, soru sormak veya destek için:

0(232) 433 7230 - 0(212) 612 5545 - 0(224) 443 4380
8:30 - 18.30 - Pazartesi'den Cuma'ya

Bir Mesaj Gönder